1. Wybierz parametry pożyczki

Za pomocą suwaków na kalkulatorze wskaż, ile chcesz pożyczyć i na jaki okres

2. Załóż konto na naszej platformie

Uzupełnij swoje dane w formularzu aplikacyjnym. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS, który będzie Twoim jednorazowym hasłem dostępowym do utworzonego konta. Pamiętaj, aby ustawić nowe hasło dostępu.

3. Potwierdź swoje dane

Zweryfikuj automatycznie swój numer rachunku bankowego. Pozwoli nam to potwierdzić Twoją tożsamość oraz dokonać prawidłowego przelewu pożyczki na Twoje konto bankowe

LUB

zrób jednorazowy przelew weryfikacyjny na kwotę 0,01 zł ze swojego konta. Pamiętaj, że imię i nazwisko podane przy rejestracji muszą się zgadzać z imieniem i nazwiskiem właściciela konta, z którego robiony jest przelew.  Na ten numer konta dokonamy przelewu pożyczki.

Dane do przelewu:

Numer konta: 
Odbiorca: Argentum Capital Sp. z o.o.

Adres: ul. Konstruktorska 11, 02-673 Warszawa

Tytuł przelewu: Potwierdzam rejestrację wniosku nr (należy podać numer wniosku) i zgadzam się z zapisami Umowy Pożyczki

Kwota przelewu: 0,01 zł

4. Poczekaj chwilkę na decyzję

Informację o decyzji zobaczysz w swoim Panelu Klienta, ale dla Twojej wygody wyślemy Ci informację zarówno e-mailem, jak i SMS-em.

W przypadku pozytywnej decyzji, również drogą elektroniczną otrzymasz osobne potwierdzenie wysłania przelewu na Twoje konto.

Jeśli masz więcej pytań dotyczących tego tematu, zajrzyj do kolejnej zakładki Pytania i odpowiedzi lub zadzwoń: 609 255 255